Reference

Zažít Hawai...

Lomi Lomi Nui - exotický název, kterému jsem neodolala. Tušila jsem jen velmi zhruba, co tento typ hawaiské masáže obnáší a zážitek, kterého se mi dostalo byl neuvěřitelný.

Julie B


Po kouzelné Fluidní masáži jsem cítila, jak ve mě všechny tekutiny proudí volněni a rychleji, bez žádných bloků. Měla jsem teplé ruce i nohy, které mám většinou studené. Svaly byly hloubkově procvičeny i bez cvičení a druhý den jsem měla tělo příjemně "bolavé", jak po výšlapu na 3000-ku, ale s pocitem, že se můžu snadněji a ve větším rozsahu hýbat než obvykle. Malá vzpomínka na ten pocit po masáži a hned je touha vyvolaná. Já chci znovu :-)

Renata


Na hawaiské masáži jsem byla u Lucinky poprvé. Věděla jsem, že mám čekat relaxaci, uvolnění a nevšední dobrodružství, ale "wow", moje očekávání byla předčena opravdu mnohonásobně... Ocitla jsem se v časové smyčce, lapena vůněmi, hudbou a jedinečným způsobem masáže uvolňující tělo i duši. Pro mě to nebyla jen masáž, ale posvátný rituál, který dal do harmonie každou buňku v mém těle. Změny jsem následně pocítila i v oblasti osobního života, masáž mi uvolnila emoční napětí, bloky a umožnila "jít dál" a dala mi odvahu k tomu jednat v souladu se svým srdcem.
Děkuji, Luci

Julie T