Intenzivní Cesta - 2 dny, které ti mohou změnit život - přímo s Brandon Bays a českou koprezentérkou - poprvé v ČR online

Cesta je cestou do vlastního nitra - pro každého tak rychle a do takové hloubky, na jakou je připraven. Pro někoho je způsobem, jak uzdravit své nemocné tělo z nejrůznějších onemocnění, pro jiného způsob, jak nalézt emoční příčiny konfliktů, které jej sužují. Cesta je ale ještě hlubší a pro ty, kdo hledají vnitřní klid, svobodu, prozření, moudrost (dá-li se nějak vůbec pojmenovat ten hluboky stav bytí, štěstí a celistvosti, který nám je občas dán zažít a po kterém každý touží), je Cesta jednou z cest, jak jej přímo zakusit a setrvat v něm.

Cesta je totiž velmi přímá - pro ty, kdo o to prosí, bez oklik vede přímo k největším strachům, bolestem, blokům, které zvědomuje a léčí a velmi jemně, ale důrazně, ukazuje, že vnější svět jen odráží a zrcadlí naše vnitřní konflikty, přesvědčení a představy o sobě samých. Skutečným průvodcem na této Cestě je totiž vnitřní moudrost a není větší síly než vědomí, že vše k tomu, aby člověk mohl žít plný a šťastný život, má kdykoliv k dispozici ve svém nitru.