Akce a workshopy


E-motion and trauma clearing  - 18.-20.10.2019 - Praha

2,5 denní fantastický workshop s Dorothe Trassl


E-Motion Restart s Dorothe Trassl - 4.10.2019 - Rožnov

4 hodinový workshop s úžasnou lektorkou, která vám ukáže jak blíže navázat kontakt se svým tělem


Společná meditace a požehnání pro ženy - 18.5.2018

Celosvětová meditace na požehnání ženského lůna


Cyklická žena v nás - 30.3. s Danielou Krušinskou

Poznejte 4 fáze ženského cyklu, které si můžete zamilovat


Dámská jízda

Takové trochu jiné, inspirativní setkávání žen


Intenzivní Cesta s Brandon Bays v Praze - 26.-28.4. 2019

Úvodní seminář přímo s autorkou metody Cesta 

Společná meditace a požehnání pro ženy

Energetické zasvěcení přináší obnovení naší přirozené čistoty a krásy, hojnosti a lásky, tvořivosti a magie, moudrosti a síly. Uvolňuje nás z pout minulosti, omezujících představ a očekávání, bolesti a obviňování a vede nás k radosti a hravosti ducha a k vyjádření ženské síly a krásy. Je to nádherné požehnání a obnovení světla ženské duše v současném světě.

Cyklická žena 

Naše tělo je CHRÁM, o který je potřeba se starat. Příroda to tak kouzelně zařídila, že právě ženě dala tento jedinečný dar proměnlivosti. Dar, skrze který se odlišuje od mužů. To nejlepší, co můžeme udělat, je využít tuto svoji proměnlivost ve prospěch sebe i lidí okolo. 

Dámská jízda

Intenzivní Cesta s Brandon Bays

Cesta je cestou do vlastního nitra - pro každého tak rychle a do takové hloubky, na jakou je připraven. Pro někoho je způsobem, jak uzdravit své nemocné tělo z nejrůznějších onemocnění, pro jiného způsob, jak nalézt emoční příčiny konfliktů, které jej sužují.

Seminář je praktický workshop. Nástroje, které se naučíte můžete používat nadále ve svém životě a pomoct tak i svým blízkým. Zkušení trenéři a terapeuti Cesty vám budou po celý čas k dispozici a postarají se o to, abyste čas strávený na semináři využili na maximum.

Proces Cesty vás zavede ke konkrétním buněčným vzpomínkám, pomůže vám je odkrýt, vyčistit a tím se osvobodit. Ve vašem těle se díky tomu nastartuje zcela přirozený proces samoléčby a vaše bytí zažije pocit bezmezné radosti, míru a jednoty, která je vaší pravou podstatou.

Desetitísíce lidí z celého světa, různého věku, profese, společenského postavení apod. Používají dnes Cestu k nalezení skutečné svobody ve vlastním životě. Nalézají své vlastní odpovědi a nejhlubší pravdy a zažívají hluboké emocionální a fyzické léčení na buněčné úrovni. Výsledky tohoto procesu jsou transformující a trvalé!