Celosvětová meditace s požehnáním ženského lůna od Mirandy Gray

Milé ženy,

moc ráda vás tímto zvu na setkávání ve společné celosvětové meditaci a požehnání ženského lůna. Pokud se zaregistrujete i na stránách Mirandy, obdržíte ji její osobní požehnání. Meditaci si můžete užít i doma sama, společná energie je však velmi podporující a uzdravující. Je nutná registrace, kapacita je 15 žen. 

Toto Požehnání ženského lůna je dar - dar každé ženě v jakémkoli věku s jakoukoli životní zkušeností, která o něj stojí. Je dar energie, která léčí naší ženskost, naše lůno a náš menstruační cyklus a stejně jako naši kreativitu a plodnost, sexualitu a spiritualitu.

Termíny:

22. 12. 2018 Kruh sester

19. 2. 2019 Obnova ženského lůna

18. 5. 2019 Přijetí naší sexuality

15. 8. 2019 Hojnost

13. 10. 2019 Léčení mateřské linie předků

12. 12. 2019 Kruh sester

O co přesně se jedná, se dočtete na oficiálních stránkách. Je to v češtině. https://www.wombblessing.com/cz-aboutblessing.html

Cena je 200 Kč


Kde se to bude konat a jak to bude probíhat: 

  • Meditace bude probíhat v prostorech mého studia v Rožnově pod Radhoštěm. Bezručova 211, 3. patro. 
  • Sejdeme se kolem 18té hodiny, abychom měly čas se přivítat, uvolnit, usadit se. Konec předpokládám ve 21:00. 
  • Ceremonie trvá asi 1 hodinu, společně si nahrávku v češtině pustíme přesně v 19:00 a obsahuje potupně 4 části a součástí je také přijetí požehnání od Mirandy Gray (k tomu je nutná registrace na jejích stránách)
  • Na závěr je společná oslava a my to můžeme zakončit tím, že si dáme něco dobrého, co jsme si nachystaly, můžeme si popovídat o zážitcích z meditace, zatančit si nebo udělat to, co se nám v tu chvíli bude zrovna chtít. 

Co je potřeba udělat předem:

  1. Registrovat se u mě v registračním formuláři dole. Kapacita protoru je omezena na 15 žen. Asi týden předem budu posílat další informace. 
  2. Registrovat se u Mirandy Gray na stránkáchhttps://www.mirandagray.co.uk/register.html#  a zvolte si čas 18:00 (je to anglický čas, pro nás 19:00). Ověřte si, že vám na mail přijde potvrzení. Je to důležité pro obdržení osobního požehnání.

Registrace na meditaci

Fotogalerie ze společných meditací