Zažít Hawai...

Lomi Lomi Nui - exotický název, kterému jsem neodolala. Tušila jsem jen velmi zhruba, co tento typ hawaiské masáže obnáší a zážitek, kterého se mi dostalo byl neuvěřitelný.

Instrukce byly jasné, po úvodní "modlitbě" pustit z hlavy vše a nechat se hýčkat. Podařilo se mi to cca po patnácti minutách - od té chvíle jsem vnímala pouze svůj dech a postupně prociťovala každý kousek svého těla tak, jak jej Lucie hladila a protahovala. Byly chvíle, kdy se mi do očí draly slzy a já nevěděla proč, ale byla jsem si jistá, že je to v pořádku. Měla jsem dojem, že zažívám něco, co velmi dobře znám - až po pár dnech mi došlo, co to bylo - když jsem byla malá, hrozně ráda jsem se své babičce schoulila na klíně a ona mě hladila po zádech... Tak jsem si poplakala ještě pár dní po odchodu ze dveří Via Energia...

Bezprostředně po masáži jsem se cítila odpočinutá a nabitá energií. Celý den v milém rozpoložení - jako na obláčku, nic nebyl problém.

Noc pak byla plná snů laděných do šedivých barev. Objevovaly se v nich věci dávno řešené, které v aktuálním čase nedopadly, nebyly příjemné, nedořešily se. Po probuzení jsem se však cítila dobře, lehce, jako by vše odešlo a uzavřelo se.

Podle mé zkušenosti není Lomi Lomi Nui masáž. Je to terapie. Terapie, která Vás pohladí, poladí a konečně budete vědět bezpečně, co znamená "to je Hawaii"

Děkuji.

Julie