Hup na stůl a je to!!!

10.03.2019

Každá činnost ke svému úspěchu potřebuje záměr a čím přesnější je, tím jasnější cesta k němu vede a havajský bodywork Lomi Lomi Nui není vyjímka.

Proto mám na vás před masáží mnoho otázek a je jedno jestli ke mě jdete poprvé nebo po desáté. Zejména když klienti přicházejí poprvé, bývají překvapeni, že prostě neskočí na stůl a hotovo, ale já se ptám a zjišťuji, co je skutečně cílem setkání, zatímco oni už jsou téměř od dveří svlečeni :-):-):-)

Vy i já potřebujeme znát odpovědi na několik otázek, než můžeme přejít k samotné masáži. Abychom se vyladili na stejnou notu a šli za cílem společně, je důležité si uvědomit svá očekávání, realitu a možnosti. Lidé přicházejí na Lomi Lomi Nui z několika důvodů a nejčastěji hledají pomoc v těchto oblastech.

Fyzické léčení

Lidé přicházejí s bolestí a mohla bych vyjmenovat všechny možné části těla, kde se bolest projevuje a nutí nás něco podniknout, abychom si ulevili. Lomi Lomi Nui usnadňuje uvolnění napětí svalů a fascií a různými technikami pomáhá tělu relaxovat a regenerovat. Propojenost celého těla je také jeden z důvodů, proč klientům prostě nemůžu namasírovat jen záda :-)

Emocionální harmonie

Čím dál více lidí přichází na masáž s vědomím, že všechno je propojeno a naše emocionální rozpoložení má vliv na fyzické tělo a také že skrze fyzické tělo můžeme ovlivňovat náš emocionální stav. Klienti přicházejí s depresí, špatnou náladou, smutkem, stresem, traumaty, přetížením, vyhořením, stagnací v nějaké oblasti .... vědomý dotek skrze Lomi Lomi Nui uvolňuje a rozpouští emocionální bolest a vede člověka přirozeně k sebepřijetí a sebelásce.

Odpočinek a potěšení

Všichni se rádi cítíme dobře, odpočatě a opečovaní. Někteří jednoduše přicházejí na masáž, aby pro sebe a své tělo udělali něco dobrého. Lomi Lomi Nui jim pak přináší hlubokou relaxaci, odpočinek, vnitřní mír, harmonii a schopnost naladit se na své tělo a komunikovat s ním.

Oslava

Někdy moji klienti oslavují důležité momenty jejich života právě formou rituálu Lomi Lomi Nui. Uzavírají tím něco dokončeného a přesouvají se tak do další etapy života, oslavují, čeho dosáhli, co prožili, otevírají se novým vizím a přinášejí do dalšího života novou energii, kreativitu, radost. Dokáží se odměnit za vykonané a podpořit se v dalším růstu.

Jaký je váš důvod, proč jít na masáž?